Prodejna bižuterie a korálků v Jablonci nad Nisou.
Specializovaný obchod na korálky a komponenty z českého materiálu. V našem e-shopu bižuterie a korálků naleznete ty nejlepší ceny od jabloneckých dodavatelů.
Košík
Položek: 0 ks
Cena: 0,-
Korále

Kde nás najdete

Prodejna

Milý zákazníci,

   srdečně Vás zveme do naší prodejny korálků a komponentů, bižuterie a šperků v Jablonci nad Nisou  v ulici Průmyslová 42, 466 01. (nedaleko Lidlu) zde náhled ceníku a foto prodejny

Otevřeno PO-PÁ 8,30-17,00    SO 8,30-12,00  hod.   Možnost parkování přímo před prodejnou.

Pro zákazníky máme  možnost posezení, pro pány kávička :-)  , děti si mohou kreslit.

JABLONECKÁ BIŽUTERIE, KORÁLKY a KOMPONENTY na ploše 160 m2 - nejvyšší kvalita od českých výrobců za super jablonecké ceny!

http://www.mapy.cz/zakladni?x=15.1643543&y=50.7291141&z=17&source=addr&id=10225480

Prodejna

Česká bižuterie a šperky Swarovski přímo od výrobce.

Vítejte na e-shopu jablonecké bižuterie ARCON BIJOUX. Naše bižuterní prodejna korálků a komponentů se nachází v severočeském kraji v Jablonci nad Nisou. Zabýváme se výrobou české kvalitní bižuterie a velkoobchodem bižuterie, korálků a komponentů. Moderní design šperků a bižuterie, okouzlující náušnice, náramky, náhrdelníky v módním stylu od značky ARCON BIJOUX.
Použitý materiál pro výrobu bižuterie jsou skleněné korálky, rokajl Preciosa, Swarovski Elements, Twin, chirurgická ocel a bižuterní komponenty české výroby. 

Úspěšně působíme na tuzemském i zahraničním trhu již od roku 1992.

V roce 1996 a 1998 naše firma získala ocenění České republiky za jakost výrobků jako jediná v oboru.
Naše bižuterie je českého původu a ruční práce . Její kvalita a tím i kvalita výrobků je naší zárukou ke spokojenosti zákazníků. Vybíráme z nejkvalitnějších materiálů české výroby  a tím můžeme konkurovat světovým výrobcům bižuterie.

Nové kolekce vznikají čtvrtletně a to s předstihem jednoho roku. Neustále jsou střeženy a inspirovány světovými módnímy trendy a návrháři.
Pro denní a večerní příležitosti vyrábíme bižuterii ( náhrdelníky, náramky, náušnice, brože ,čelenky a  šité prstýnky ).

Použitý materiál pro naši bižuterii je převážně sklo, ale nebráníme se použít i jiný materiál, tak aby naše bižuterie byla vždy trendy. (ohňové perle,voskové perle,vinuté perle,cínové perle, plastové perle,dřevěné perle,rokail, kovové dílce, kůže.)
Naše bižuterie má certifikát zdravotně nezávadného zboží a splňují veškeré normy ve shodě s ČSN.
Předností naší firmy je i zakázková výroba bižuterie, kdy zákazník zadá požadavek na provedení bižuterie, představu o vzoru, barevném provedení apod. my provedeme vyvzorování , cenovou kalkulaci a po písemné objednávce provedeme samotnou zakázku.

Bižuterie, bižuterie e-shop, náušnice, náhrdelníky, náramky.


Odkud můžete nakupovat? Horní Poříčí, Zvíkov, Horosedly, Příštpo, Jablůnka, Sloupnice, Horní Břečkov, Kamenec, Máslojedy, Dolní Hbity, Haluzice, Puclice, Čelčice, Úlehle, Ostatní města ČR

Nahoru