Kovové korálky, velkodírové korálky.
Specializovaný obchod na korálky a komponenty z českého materiálu. V našem e-shopu bižuterie a korálků naleznete ty nejlepší ceny od jabloneckých dodavatelů.
Košík
Položek: 0 ks
Cena: 0,-
Náramky

KOVOVÉ KORÁLKY

1
Počet produktů na stranu:
Řadit zboží dle:
korálek srdíčko
VP/37
48 Kč
(1.92 Euro)
korálek velký průvlek
VP/34
39 Kč
(1.56 Euro)
korálek srdíčka
VP/33
57 Kč
(2.28 Euro)
korálek kytička
VP/32
48 Kč
(1.92 Euro)
Zarážka - stoper
PZ/1
22 Kč
(0.88 Euro)
korálek velký průvlek
VP/11
38 Kč
(1.52 Euro)
korálek velký průvlek
VP/9
38 Kč
(1.52 Euro)
korálek velký průvlek
VP/7
39 Kč
(1.56 Euro)
korálek velký průvlek
VP/3
39 Kč
(1.56 Euro)
velký průvlek sova
VP/SOVA
18 Kč
(0.72 Euro)
velký průvlek zebra
VP/ZEBRA
18 Kč
(0.72 Euro)
velký průvlek panda
VP/PANDA
18 Kč
(0.72 Euro)
velký průvlek slon
VP/SLON1
18 Kč
(0.72 Euro)
velký průvlek liška
VP/LISKA
18 Kč
(0.72 Euro)
velký průvlek kytička
VP/2
6 Kč
(0.24 Euro)
1
Počet produktů na stranu:
Prodejna

Česká bižuterie a šperky Swarovski přímo od výrobce.

Vítejte na e-shopu jablonecké bižuterie ARCON BIJOUX. Naše bižuterní prodejna korálků a komponentů se nachází v severočeském kraji v Jablonci nad Nisou. Zabýváme se výrobou české kvalitní bižuterie a velkoobchodem bižuterie, korálků a komponentů. Moderní design šperků a bižuterie, okouzlující náušnice, náramky, náhrdelníky v módním stylu od značky ARCON BIJOUX.
Použitý materiál pro výrobu bižuterie jsou skleněné korálky, rokajl Preciosa, Swarovski Elements, Twin, chirurgická ocel a bižuterní komponenty české výroby. 

Úspěšně působíme na tuzemském i zahraničním trhu již od roku 1992.

V roce 1996 a 1998 naše firma získala ocenění České republiky za jakost výrobků jako jediná v oboru.
Naše bižuterie je výhradně českého původu a ruční práce . Její kvalita a tím i kvalita výrobků je naší zárukou ke spokojenosti zákazníků. Vybíráme z nejkvalitnějších materiálů české výroby  a tím můžeme konkurovat světovým výrobcům bižuterie.

Nové kolekce vznikají čtvrtletně a to s předstihem jednoho roku. Neustále jsou střeženy a inspirovány světovými módnímy trendy a návrháři.
Pro denní a večerní příležitosti vyrábíme bižuterii ( náhrdelníky, náramky, náušnice, brože ,čelenky a  šité prstýnky ).

Použitý materiál pro naši bižuterii je převážně sklo, ale nebráníme se použít i jiný materiál, tak aby naše bižuterie byla vždy trendy. (ohňové perle,voskové perle,vinuté perle,cínové perle, plastové perle,dřevěné perle,rokail, kovové dílce, kůže.)
Naše bižuterie má certifikát zdravotně nezávadného zboží a splňují veškeré normy ve shodě s ČSN.
Předností naší firmy je i zakázková výroba bižuterie, kdy zákazník zadá požadavek na provedení bižuterie, představu o vzoru, barevném provedení apod. my provedeme vyvzorování , cenovou kalkulaci a po písemné objednávce provedeme samotnou zakázku.

Bižuterie, bižuterie e-shop, náušnice, náhrdelníky, náramky.


Odkud můžete nakupovat? Buštěhrad, Nebřehovice, Rožďalovice, Milíře, Holany, Domašov, Útěchov, Hejtmánkovice, Stožec, Studnice, Kytín, Velké Chvojno, Perná, Kladruby nad Labem, Ostatní města ČR

Nahoru