Novinky
Specializovaný obchod na korálky a komponenty z českého materiálu. V našem e-shopu bižuterie a korálků naleznete ty nejlepší ceny od jabloneckých dodavatelů.
Košík
Položek: 0 ks
Cena: 0,-
Korále

Novinky

To nejnovější naleznete na naší prodejně v Jablonci nad Nisou, ale i tak můžete objednávat toto zboží telefonicky na 602 970 654

NÁŠ E-SHOP V NOVÉM JIŽ BRZY

Nová kolekce z chirurgické oceli Nová kolekce z chirurgické oceli růžové zlato Nová kolekce z chirurgické oceli Nová kolekce z chirurgické oceli Nová kolekce Podzim /Zima Vzorujeme na přání - přijďte si návléknout k nám na prodejnu :-) Minerální náramky - od 198 Kč Kovové dílky pro náramky Rhodium, od 49 Kč Náramky z minerálů a chirurgické oceli, od 298 Kč Náramky z minerálů a chirurgické oceli od 258 Kč Náramky z minerálů, s nápisem Love za 398 Kč Náramky z minerálů, se stromem života z chirurgické oceli 498 Kč Prstýnky na nohu z chirurgické oceli a minerálů, 1 ks 98 Kč Prstýnky na nohu z chirurgické oceli a minerálů, 1 ks 98 Kč Náramky na nohu z chirurg.oceli a minerály, 1 ks 298 Kč Náramky z minerálů od 298 Kč Náhrdelník Madonka z chirurgické oceli, náramky z Černé lávy a Křišťálu od 298 Kč Náramky minerály Rose Gold Hematit, Černý Turmalín, od 298 Kč Pánský náramek z Černé lávy a Buddhou z chirurg.oceli 498 Kč Náramky na nohu z chirurg.oceli a minerály, 1 ks 298 Kč Řetízek okolo pasu, 298 Kč, Náramky z Křišťálu od 298 Kč Náramky na nohu z chirurg.oceli a minerály, 1 ks 298 Kč Náramky z Černé lávy, Křišťálu, Hematitu a s kytičkou , od 298 Kč Náramek u hodinek Bílý Howlit+ Hematit 298 Kč Swarovski Elements náhrdelník ROSE Gold 498 Kč Pánský náramek Bílý Howlit 498 Kč
Prodejna

Česká bižuterie a šperky Swarovski přímo od výrobce.

Vítejte na e-shopu jablonecké bižuterie ARCON BIJOUX. Naše bižuterní prodejna korálků a komponentů se nachází v severočeském kraji v Jablonci nad Nisou. Zabýváme se výrobou české kvalitní bižuterie a velkoobchodem bižuterie, korálků a komponentů. Moderní design šperků a bižuterie, okouzlující náušnice, náramky, náhrdelníky v módním stylu od značky ARCON BIJOUX.
Použitý materiál pro výrobu bižuterie jsou skleněné korálky, rokajl Preciosa, Swarovski Elements, Twin, chirurgická ocel a bižuterní komponenty české výroby. 

Úspěšně působíme na tuzemském i zahraničním trhu již od roku 1992.

V roce 1996 a 1998 naše firma získala ocenění České republiky za jakost výrobků jako jediná v oboru.
Naše bižuterie je českého původu a ruční práce . Její kvalita a tím i kvalita výrobků je naší zárukou ke spokojenosti zákazníků. Vybíráme z nejkvalitnějších materiálů české výroby  a tím můžeme konkurovat světovým výrobcům bižuterie.

Nové kolekce vznikají čtvrtletně a to s předstihem jednoho roku. Neustále jsou střeženy a inspirovány světovými módnímy trendy a návrháři.
Pro denní a večerní příležitosti vyrábíme bižuterii ( náhrdelníky, náramky, náušnice, brože ,čelenky a  šité prstýnky ).

Použitý materiál pro naši bižuterii je převážně sklo, ale nebráníme se použít i jiný materiál, tak aby naše bižuterie byla vždy trendy. (ohňové perle,voskové perle,vinuté perle,cínové perle, plastové perle,dřevěné perle,rokail, kovové dílce, kůže.)
Naše bižuterie má certifikát zdravotně nezávadného zboží a splňují veškeré normy ve shodě s ČSN.
Předností naší firmy je i zakázková výroba bižuterie, kdy zákazník zadá požadavek na provedení bižuterie, představu o vzoru, barevném provedení apod. my provedeme vyvzorování , cenovou kalkulaci a po písemné objednávce provedeme samotnou zakázku.

Bižuterie, bižuterie e-shop, náušnice, náhrdelníky, náramky.


Odkud můžete nakupovat? Štíty, Vacenovice, Jevišovka, Oponešice, Hnojník, Knínice u Boskovic, Křižanovice, Lazníky, Kly, Borovná, Chvalšiny, Maršov u Úpice, Český Dub, Horní Řasnice, Ostatní města ČR

Nahoru