Bižuterie Potštejn, korálky Potštejn, komponenty Potštejn
Specializovaný obchod na korálky a komponenty z českého materiálu. V našem e-shopu bižuterie a korálků naleznete ty nejlepší ceny od jabloneckých dodavatelů.
Košík
Položek: 0 ks
Cena: 0,-
Korále

Bižuterie Potštejn, korálky Potštejn, komponenty Potštejn

Šperky, bižuterie a korálky s komponenty pro navlékání ve městě Potštejn - kvalita za ty nejlepší ceny.
Náš e shop je zaměřen pro ženy v každém věku, které milují originální šperky a nadčasové kolekce bižuterie denního nošení ve městě Potštejn.


Bižuterie a šperky sklízí celosvětový úspěch, tak i Vy milé dámy si tyto kolekce nenechejte ujít ve městě Potštejn.
Rádi Vám pomůžeme s vhodným výběrem bižuterie v kategorii náhrdelníky, náramky, náušnice. Tuto bižuterii Vám zašleme do 1 prac.dne do města Potštejn.

Doufáme, že budete spokojeni s naším neotřelým designem Arcon Bijoux a ve městě Potštejn se budete cítit skvěle !
Vybírat můžete z výše uvedených kategorií.

Prodejna

Česká bižuterie a šperky Swarovski přímo od výrobce.

Vítejte na e-shopu jablonecké bižuterie ARCON BIJOUX. Naše bižuterní prodejna korálků a komponentů se nachází v severočeském kraji v Jablonci nad Nisou. Zabýváme se výrobou české kvalitní bižuterie a velkoobchodem bižuterie, korálků a komponentů. Moderní design šperků a bižuterie, okouzlující náušnice, náramky, náhrdelníky v módním stylu od značky ARCON BIJOUX.
Použitý materiál pro výrobu bižuterie jsou skleněné korálky, rokajl Preciosa, Swarovski Elements, Twin, chirurgická ocel a bižuterní komponenty české výroby. 

Úspěšně působíme na tuzemském i zahraničním trhu již od roku 1992.

V roce 1996 a 1998 naše firma získala ocenění České republiky za jakost výrobků jako jediná v oboru.
Naše bižuterie je výhradně českého původu a ruční práce . Její kvalita a tím i kvalita výrobků je naší zárukou ke spokojenosti zákazníků. Vybíráme z nejkvalitnějších materiálů české výroby  a tím můžeme konkurovat světovým výrobcům bižuterie.

Nové kolekce vznikají čtvrtletně a to s předstihem jednoho roku. Neustále jsou střeženy a inspirovány světovými módnímy trendy a návrháři.
Pro denní a večerní příležitosti vyrábíme bižuterii ( náhrdelníky, náramky, náušnice, brože ,čelenky a  šité prstýnky ).

Použitý materiál pro naši bižuterii je převážně sklo, ale nebráníme se použít i jiný materiál, tak aby naše bižuterie byla vždy trendy. (ohňové perle,voskové perle,vinuté perle,cínové perle, plastové perle,dřevěné perle,rokail, kovové dílce, kůže.)
Naše bižuterie má certifikát zdravotně nezávadného zboží a splňují veškeré normy ve shodě s ČSN.
Předností naší firmy je i zakázková výroba bižuterie, kdy zákazník zadá požadavek na provedení bižuterie, představu o vzoru, barevném provedení apod. my provedeme vyvzorování , cenovou kalkulaci a po písemné objednávce provedeme samotnou zakázku.

Bižuterie, bižuterie e-shop, náušnice, náhrdelníky, náramky.


Odkud můžete nakupovat? Konecchlumí, Zlonín, Ledce, Solenice, Bílsko u Hořic, Věteřov, Litohošť, Vrchoslavice, Močerady, Troubelice, Starý Jičín, Světlá pod Ještědem, Kosmonosy, Čechy, Ostatní města ČR

Nahoru