Bižuterie Bítovčice, korálky Bítovčice, komponenty Bítovčice
Specializovaný obchod na korálky a komponenty z českého materiálu. V našem e-shopu bižuterie a korálků naleznete ty nejlepší ceny od jabloneckých dodavatelů.
Košík
Položek: 0 ks
Cena: 0,-
Korále

Bižuterie Bítovčice, korálky Bítovčice, komponenty Bítovčice

Už nehledejte!

Kde jinde, než v Jablonci nad Nisou, nakoupíte za nejnižší ceny s nejširším výběrem bižuterie a korálků přímo u výrobce

Prodejna workshop

 

Hledáte prodejnu korálků, komponentů, šperků v městě Bítovčice ? Přijeďte si pro ty nejlepší ceny a nejširší výběr korálků, komponentů pro Vaši tvorbu :-)

Máme pro Vás AKCI – proplatíme Vám dopravu k nám – za každý nákup nad 1000 Kč – dáme slevu 100 Kč na dopravu  a dárek mix kovových komponentů.

Jsme specializovaná prodejna korálků a komponentů v Jablonci nad Nisou a u nás v kamenné prodejně o 180M2 seženete veškerý sortiment za ty nejlepší jablonecké ceny!  V městě Bítovčice bohužel prodejnu nemáme, opravdu stojí za to, se za námi přijet podívat. Rádi Vám zdarma poradíme nebo ukážeme jak a co se tvoří.

Bižuterie a šperky Arcon Bijoux sklízí celosvětový úspěch, tak i Vy milé dámy si tyto kolekce nenechejte ujít a objednejte přes e shop  z vašeho města Bítovčice.
Rádi Vám pomůžeme s vhodným výběrem bižuterie – komponentů i po telefonu na č. 602 970 654. Do města Bítovčice zboží zasíláme do 1 pracovního dne.

Přijeďte z města Bítovčice k nám, uvidíte, že Vás přesvědčíme a s naší slevou si uděláte skvělý výlet do Jablonce nad Nisou :-)

 

slevový kód na šperky, bižuterii a korálky -20% arcon bijoux poštovné zdarma na šperky, bižuterii a korálky arcon bijoux doprava zdarma do prodejny bižuterii a korálků  arcon bijoux slevový kód na šperky a korálky -15% arcon bijoux
Prodejna

Česká bižuterie a šperky Swarovski přímo od výrobce.

Vítejte na e-shopu jablonecké bižuterie ARCON BIJOUX. Naše bižuterní prodejna korálků a komponentů se nachází v severočeském kraji v Jablonci nad Nisou. Zabýváme se výrobou české kvalitní bižuterie a velkoobchodem bižuterie, korálků a komponentů. Moderní design šperků a bižuterie, okouzlující náušnice, náramky, náhrdelníky v módním stylu od značky ARCON BIJOUX.
Použitý materiál pro výrobu bižuterie jsou skleněné korálky, rokajl Preciosa, Swarovski Elements, Twin, chirurgická ocel a bižuterní komponenty české výroby. 

Úspěšně působíme na tuzemském i zahraničním trhu již od roku 1992.

V roce 1996 a 1998 naše firma získala ocenění České republiky za jakost výrobků jako jediná v oboru.
Naše bižuterie je českého původu a ruční práce . Její kvalita a tím i kvalita výrobků je naší zárukou ke spokojenosti zákazníků. Vybíráme z nejkvalitnějších materiálů české výroby  a tím můžeme konkurovat světovým výrobcům bižuterie.

Nové kolekce vznikají čtvrtletně a to s předstihem jednoho roku. Neustále jsou střeženy a inspirovány světovými módnímy trendy a návrháři.
Pro denní a večerní příležitosti vyrábíme bižuterii ( náhrdelníky, náramky, náušnice, brože ,čelenky a  šité prstýnky ).

Použitý materiál pro naši bižuterii je převážně sklo, ale nebráníme se použít i jiný materiál, tak aby naše bižuterie byla vždy trendy. (ohňové perle,voskové perle,vinuté perle,cínové perle, plastové perle,dřevěné perle,rokail, kovové dílce, kůže.)
Naše bižuterie má certifikát zdravotně nezávadného zboží a splňují veškeré normy ve shodě s ČSN.
Předností naší firmy je i zakázková výroba bižuterie, kdy zákazník zadá požadavek na provedení bižuterie, představu o vzoru, barevném provedení apod. my provedeme vyvzorování , cenovou kalkulaci a po písemné objednávce provedeme samotnou zakázku.

Bižuterie, bižuterie e-shop, náušnice, náhrdelníky, náramky.


Odkud můžete nakupovat? Makov, Nýdek, Bohušovice nad Ohří, Luka nad Jihlavou, Počítky, Březník, Svatý Jan nad Malší, Nalžovice, Nový Telečkov, Svatojanský Újezd, Ždánov, Sloup, Nová Paka, Dunajovice, Ostatní města ČR

Nahoru