Kontakty bižuterie Arcon Bijoux
Specializovaný obchod na korálky a komponenty z českého materiálu. V našem e-shopu bižuterie a korálků naleznete ty nejlepší ceny od jabloneckých dodavatelů.
Košík
Položek: 0 ks
Cena: 0,-
Korále

Kontakty

IČO: 60323906
DIČ: CZ60323906

Dotazy: 602 970 654

Expedice: 778 522 324
E-mail: info@arconbijoux.com


Kontaktní adresa: COLLEGIUM Trade,s.r.o.
ARCON BIJOUX
Průmyslová 42
466 01 Jablonec nad Nisou

Fakturační adresa:
COLLEGIUM Trade,s.r.o.
Průmyslová 44
466 01 Jablonec nad Nisou


PRODEJNA BIŽUTERIE, ŠPERKŮ A KORÁLKŮ

ARCON BIJOUX

Průmyslová 42, vchod z ulice Petra Bezruče

46601, Jablonec nad Nisou

Otevírací doba: Po - Pá 8,30- 17,00 hod.
                      So - 8,30-12,00 hod.

 

PRODEJNA V JABLONCI NAD NISOU PARKOVÁNÍ PŘED PRODEJNOU PRODEJNA ŠPERKU A BIŽUTERIE POSEZENÍ V NAŠÍ PRODEJNĚ ŠIROKÝ VÝBĚR BIŽUTERIE ČESKÉ KORÁLKY VŠE PRO VAŠI TVORBU ŠPERKU ČESKÝ ROKAJL PRECIOSA KORÁLKY ZA NEJLEPŠÍ CENY V JABLONCI

Prodejna

Česká bižuterie a šperky Swarovski přímo od výrobce.

Vítejte na e-shopu jablonecké bižuterie ARCON BIJOUX. Naše bižuterní prodejna korálků a komponentů se nachází v severočeském kraji v Jablonci nad Nisou. Zabýváme se výrobou české kvalitní bižuterie a velkoobchodem bižuterie, korálků a komponentů. Moderní design šperků a bižuterie, okouzlující náušnice, náramky, náhrdelníky v módním stylu od značky ARCON BIJOUX.
Použitý materiál pro výrobu bižuterie jsou skleněné korálky, rokajl Preciosa, Swarovski Elements, Twin, chirurgická ocel a bižuterní komponenty české výroby. 

Úspěšně působíme na tuzemském i zahraničním trhu již od roku 1992.

V roce 1996 a 1998 naše firma získala ocenění České republiky za jakost výrobků jako jediná v oboru.
Naše bižuterie je českého původu a ruční práce . Její kvalita a tím i kvalita výrobků je naší zárukou ke spokojenosti zákazníků. Vybíráme z nejkvalitnějších materiálů české výroby  a tím můžeme konkurovat světovým výrobcům bižuterie.

Nové kolekce vznikají čtvrtletně a to s předstihem jednoho roku. Neustále jsou střeženy a inspirovány světovými módnímy trendy a návrháři.
Pro denní a večerní příležitosti vyrábíme bižuterii ( náhrdelníky, náramky, náušnice, brože ,čelenky a  šité prstýnky ).

Použitý materiál pro naši bižuterii je převážně sklo, ale nebráníme se použít i jiný materiál, tak aby naše bižuterie byla vždy trendy. (ohňové perle,voskové perle,vinuté perle,cínové perle, plastové perle,dřevěné perle,rokail, kovové dílce, kůže.)
Naše bižuterie má certifikát zdravotně nezávadného zboží a splňují veškeré normy ve shodě s ČSN.
Předností naší firmy je i zakázková výroba bižuterie, kdy zákazník zadá požadavek na provedení bižuterie, představu o vzoru, barevném provedení apod. my provedeme vyvzorování , cenovou kalkulaci a po písemné objednávce provedeme samotnou zakázku.

Bižuterie, bižuterie e-shop, náušnice, náhrdelníky, náramky.


Odkud můžete nakupovat? Horní Slivno, Pičín, Tursko, Drahňovice, Kobylí, Radkova Lhota, Svébohov, Habartice, Siřejovice, Přívrat, Ktiš, Jirkov, Stavěšice, Rejchartice, Ostatní města ČR

Nahoru