Bižuterie Humpolec, korálky Humpolec, komponenty Humpolec
Specializovaný obchod na korálky a komponenty z českého materiálu. V našem e-shopu bižuterie a korálků naleznete ty nejlepší ceny od jabloneckých dodavatelů.
Košík
Položek: 0 ks
Cena: 0,-
Korále

Bižuterie Humpolec, korálky Humpolec, komponenty Humpolec

Už nehledejte!

Kde jinde, než v Jablonci nad Nisou, nakoupíte za nejnižší ceny s nejširším výběrem bižuterie a korálků přímo u výrobce

Prodejna workshop

 

Hledáte prodejnu korálků, komponentů, šperků v městě Humpolec ? Přijeďte si pro ty nejlepší ceny a nejširší výběr korálků, komponentů pro Vaši tvorbu :-)

Máme pro Vás AKCI – proplatíme Vám dopravu k nám – za každý nákup nad 1000 Kč – dáme slevu 100 Kč na dopravu  a dárek mix kovových komponentů.

Jsme specializovaná prodejna korálků a komponentů v Jablonci nad Nisou a u nás v kamenné prodejně o 180M2 seženete veškerý sortiment za ty nejlepší jablonecké ceny!  V městě Humpolec bohužel prodejnu nemáme, opravdu stojí za to, se za námi přijet podívat. Rádi Vám zdarma poradíme nebo ukážeme jak a co se tvoří.

Bižuterie a šperky Arcon Bijoux sklízí celosvětový úspěch, tak i Vy milé dámy si tyto kolekce nenechejte ujít a objednejte přes e shop  z vašeho města Humpolec.
Rádi Vám pomůžeme s vhodným výběrem bižuterie – komponentů i po telefonu na č. 602 970 654. Do města Humpolec zboží zasíláme do 1 pracovního dne.

Přijeďte z města Humpolec k nám, uvidíte, že Vás přesvědčíme a s naší slevou si uděláte skvělý výlet do Jablonce nad Nisou :-)

 

slevový kód na šperky, bižuterii a korálky -20% arcon bijoux poštovné zdarma na šperky, bižuterii a korálky arcon bijoux doprava zdarma do prodejny bižuterii a korálků  arcon bijoux slevový kód na šperky a korálky -15% arcon bijoux
Prodejna

Česká bižuterie a šperky Swarovski přímo od výrobce.

Vítejte na e-shopu jablonecké bižuterie ARCON BIJOUX. Naše bižuterní prodejna korálků a komponentů se nachází v severočeském kraji v Jablonci nad Nisou. Zabýváme se výrobou české kvalitní bižuterie a velkoobchodem bižuterie, korálků a komponentů. Moderní design šperků a bižuterie, okouzlující náušnice, náramky, náhrdelníky v módním stylu od značky ARCON BIJOUX.
Použitý materiál pro výrobu bižuterie jsou skleněné korálky, rokajl Preciosa, Swarovski Elements, Twin, chirurgická ocel a bižuterní komponenty české výroby. 

Úspěšně působíme na tuzemském i zahraničním trhu již od roku 1992.

V roce 1996 a 1998 naše firma získala ocenění České republiky za jakost výrobků jako jediná v oboru.
Naše bižuterie je českého původu a ruční práce . Její kvalita a tím i kvalita výrobků je naší zárukou ke spokojenosti zákazníků. Vybíráme z nejkvalitnějších materiálů české výroby  a tím můžeme konkurovat světovým výrobcům bižuterie.

Nové kolekce vznikají čtvrtletně a to s předstihem jednoho roku. Neustále jsou střeženy a inspirovány světovými módnímy trendy a návrháři.
Pro denní a večerní příležitosti vyrábíme bižuterii ( náhrdelníky, náramky, náušnice, brože ,čelenky a  šité prstýnky ).

Použitý materiál pro naši bižuterii je převážně sklo, ale nebráníme se použít i jiný materiál, tak aby naše bižuterie byla vždy trendy. (ohňové perle,voskové perle,vinuté perle,cínové perle, plastové perle,dřevěné perle,rokail, kovové dílce, kůže.)
Naše bižuterie má certifikát zdravotně nezávadného zboží a splňují veškeré normy ve shodě s ČSN.
Předností naší firmy je i zakázková výroba bižuterie, kdy zákazník zadá požadavek na provedení bižuterie, představu o vzoru, barevném provedení apod. my provedeme vyvzorování , cenovou kalkulaci a po písemné objednávce provedeme samotnou zakázku.

Bižuterie, bižuterie e-shop, náušnice, náhrdelníky, náramky.


Odkud můžete nakupovat? Volary, Nákří, Biřkov, Podluhy, Sázavka, Holubov, Rychnovek, Koštice, Velim, Vír, Panské Dubenky, Náklo, Jinolice, Čímice, Ostatní města ČR

Nahoru