Svatební souprava z bižuterie.
Specializovaný obchod na korálky a komponenty z českého materiálu. V našem e-shopu bižuterie a korálků naleznete ty nejlepší ceny od jabloneckých dodavatelů.
Košík
Položek: 0 ks
Cena: 0,-
Korále

SVATEBNÍ BIŽUTERIE

Svatební bižuterie představuje ucelenou kolekci designových šperků a perličkové bižuterie. Důraz  klade  především na propracovaný vzhled a používání kvalitních materiálů jako je postříbření a rhodium.  Své místo v kolekci mají ale i módní, precizně provedené kousky bižuterie. Spojením všech těchto atributů vznikají jedinečné modely, které osloví nejen nevěsty, ale i příznivce jemné krystalové kolekce. Potěšíme Vás kvalitou a příznivými cenami. Svatební bižuterie, svatební šperky z korálků, svatební šperky Swarovski, perličková bižuterie.

Počet produktů na stranu:
Řadit zboží dle:
svatební bílá korunka
KOR/1
197 Kč
(7.88 Euro)
bílý náhrdelník
H610-105
334 Kč
(13.36 Euro)
krystalový náhrdelník
H610-16
449 Kč
(17.96 Euro)
bílá čelenka
C510-14
229 Kč
(9.16 Euro)
bílá čelenka
C510-13
276 Kč
(11.04 Euro)
bílá čelenka
C510-3
312 Kč
(12.48 Euro)
bílá čelenka
C510-12
313 Kč
(12.52 Euro)
bílá čelenka
C510-6
361 Kč
(14.44 Euro)
bílá čelenka
C510-5
361 Kč
(14.44 Euro)
bílá čelenka
C510-10V
240 Kč
(9.6 Euro)
růžový náhrdelník
H91-20
238 Kč
(9.52 Euro)
Počet produktů na stranu:
Prodejna

Česká bižuterie a šperky Swarovski přímo od výrobce.

Vítejte na e-shopu jablonecké bižuterie ARCON BIJOUX. Naše bižuterní prodejna korálků a komponentů se nachází v severočeském kraji v Jablonci nad Nisou. Zabýváme se výrobou české kvalitní bižuterie a velkoobchodem bižuterie, korálků a komponentů. Moderní design šperků a bižuterie, okouzlující náušnice, náramky, náhrdelníky v módním stylu od značky ARCON BIJOUX.
Použitý materiál pro výrobu bižuterie jsou skleněné korálky, rokajl Preciosa, Swarovski Elements, Twin, chirurgická ocel a bižuterní komponenty české výroby. 

Úspěšně působíme na tuzemském i zahraničním trhu již od roku 1992.

V roce 1996 a 1998 naše firma získala ocenění České republiky za jakost výrobků jako jediná v oboru.
Naše bižuterie je českého původu a ruční práce . Její kvalita a tím i kvalita výrobků je naší zárukou ke spokojenosti zákazníků. Vybíráme z nejkvalitnějších materiálů české výroby  a tím můžeme konkurovat světovým výrobcům bižuterie.

Nové kolekce vznikají čtvrtletně a to s předstihem jednoho roku. Neustále jsou střeženy a inspirovány světovými módnímy trendy a návrháři.
Pro denní a večerní příležitosti vyrábíme bižuterii ( náhrdelníky, náramky, náušnice, brože ,čelenky a  šité prstýnky ).

Použitý materiál pro naši bižuterii je převážně sklo, ale nebráníme se použít i jiný materiál, tak aby naše bižuterie byla vždy trendy. (ohňové perle,voskové perle,vinuté perle,cínové perle, plastové perle,dřevěné perle,rokail, kovové dílce, kůže.)
Naše bižuterie má certifikát zdravotně nezávadného zboží a splňují veškeré normy ve shodě s ČSN.
Předností naší firmy je i zakázková výroba bižuterie, kdy zákazník zadá požadavek na provedení bižuterie, představu o vzoru, barevném provedení apod. my provedeme vyvzorování , cenovou kalkulaci a po písemné objednávce provedeme samotnou zakázku.

Bižuterie, bižuterie e-shop, náušnice, náhrdelníky, náramky.


Odkud můžete nakupovat? Nová Olešná, Čeperka, Hospozín, Netolice, Kostelní Radouň, Děkov, Lány u Dašic, Předslavice, Chodouň, Strachotín, Újezd pod Troskami, Vícenice, Pačlavice, Modrá, Ostatní města ČR

Nahoru